NOVOSTI

BEOGRADSKI KARATE SAVEZ NA TURNIRU “HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX”

Beogradski karate savez uzeo je učešće na međunarodnom karate turniru HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX koji je održan 12.11.2022. godine u Budimpešti. U konkurenciji preko 900 takmičara iz 17 zemalja  takmičari BKS a osvojili su 9 medalja 3 zlatne 2 srebrne i 4 bronzane.

Zlatne medalje su osvojili: Milunović Stefan u kategoriji kadeta borbe pojedinačno – 63 kg, Popović Jana u kategoriji do 14 godine borbe pojedinačno + 52 kg i Subota Uroš u kategoriji mlađih seniora kate pojedinačno.

Srebrne medalje su osvojili: Orlandić Petar u kategoriji mlađih seniora borbe pojedinačno + 75 kg i Radović Anja u kategoriji mlađih seniorki borbe pojedinačno+ 68 kg dok su bronzane medalje osvojili: Nikolić Mina u kategoriji juniorki kate pojedinačno, Anželić Petar u kategoriji juniora borbe pojedinačno – 76 kg, Grčak Jana u kategoriji mlađih seniorki borbe pojedinačno + 68 kg i Jevtović Dunja u kategoriji juniorki borbe pojedinačno + 68 kg.