NOVOSTI

Željko Ilijević 1973 – 2019

Juče je iznenada, u 45.godini života, preminuo Željko Ilijević.

Ilijević se dugo godina bavio karateom. Kao osnovnoškolac, karate je počeo da trenira u Budvi, da bi ga potom put doveo u Beograd, gde je postao član Karate kluba „Radnički“ Beograd. Dugo godina uspešno se takmičio u borbama, a na Balkanskom seniorskom prvenstvu osvojio je bronzanu medalju u polusrednjoj kategoriji.

Nakon završetka takmičarske karijere bavio se trenerskim radom, a poslednjih godina  bio je aktivan  karate sudija sa međunarodnim WKF i EKF zvanjem i predsednik Karate kluba „Radnički“ Beograd. Bio je majstor karate sporta 4.DAN.

Završio je Elektrotehnički fakultet u Beogradu , bio je zaposlen u Telekomu Srbija. Za sobom je ostavio suprugu Milicu i troje dece, Danicu,Stefana i Vuka.

Komemoracija će se održati u četvrtak, 24.01.2019. u 12.30h u prostorijama Gradskog centra za fizičku kulturu (Stari DIF, Deligradska 27, II sprat).

Sahrana će se obaviti u četvrtak, 24.01.2019. u 15.15 časova na Novom bežanijskom groblju.