NOVOSTI

Kalendar aktivnosti

Kalendar-KFS-2017-2018

Oct
25
Wed
Svetsko prvenstvo (kadeti, juniori, ml. seniori)
Oct 25 – Oct 29 all-day
Svetsko prvenstvo (kadeti, juniori, ml. seniori)

Svetsko prvenstvo (kadeti, juniori, ml. seniori) – Tenerife – Španija

boletin-tenerife

Oct
28
Sat
Trofej Rakovice 2017
Oct 28 all-day

Trofej Rakovice 2017

Trofej Rakovice 2017

Nov
4
Sat
Prvenstvo Srbije (kadeti, juniori i ml. seniori)
Nov 4 all-day

Prvenstvo Srbije (kadeti, juniori i ml. seniori)

Nov
5
Sun
Kup Srbije (poletarci, pioniri, nade)
Nov 5 all-day

Kup Srbije (poletarci, pioniri, nade)

Nov
9
Thu
Otvorene Balkanske Školse Igre
Nov 9 – Nov 12 all-day

Otvorene Balkanske Školse Igre – Novi Sad

Open Balkan School Games Bulletin 1

Nov
18
Sat
Premijer liga Srbije
Nov 18 – Nov 19 all-day

Premijer liga Srbije (seniori i seniorke)

Nov
19
Sun
Arena Kup
Nov 19 all-day

Arena Kup – Beograd

BILTEN ARENA KUP

Nastup selekcije BKS na turniru u Italiji (Venecija) i Hrvatskoj (Križevci)
Nov 19 all-day

Nastup selekcije BKS na turniru u Italiji (Venecija) i Hrvatskoj (Križevci)

Nov
25
Sat
Karate1 – Serija A
Nov 25 – Nov 26 all-day

Karate1 – Serija A – Japan (Okinava)

Noć šampiona
Nov 25 – Nov 26 all-day

Noć šampiona – Mladenovac

Dec
2
Sat
Božićni Turnir – Trnava
Dec 2 – Dec 3 all-day

Nastup BKS na turniru u Trnavi – Slovačka  (pozini turnir seniori  ekipno 3+1)

Naučno stručni simpozijum
Dec 2 all-day

Naučno stručni simpozijum – Novi Sad

Trbovlje Open – reprezentacija kadeti, juniori, mlađi seniori
Dec 2 – Dec 3 all-day

Trbovlje Open – reprezentacija kadeti, juniori, mlađi seniori – Slovenija

Trofej Obrenovca
Dec 2 – Dec 3 all-day

Trofej Obrenovca

Dec
7
Thu
Prvenstvo Balkana za kadete, juniore i mlađe seniore
Dec 7 – Dec 10 all-day

Prvenstvo Balkana za kadete, juniore i mlađe seniore – Herceg Novi

Dec
9
Sat
Nastup BKS na turniru u Nitri
Dec 9 – Dec 10 all-day

Nastup BKS na turniru u Nitri – Slovačka  – samo borbe

Dec
15
Fri
Turkish Open (kadeti, juniori, mlađi seniori, seniori)
Dec 15 – Dec 17 all-day

Turkish Open (kadeti, juniori, mlađi seniori, seniori)

Dec
16
Sat
Nippon Top Ten
Dec 16 – Dec 17 all-day

Nippon Top Ten

Jan
12
Fri
Grand Prix Croatia – kadeti, juniori, mlađi seniori
Jan 12 – Jan 14 all-day

Grand Prix Croatia – kadeti, juniori, mlađi seniori – Samobor

Jan
20
Sat
Kup Sunca
Jan 20 – Jan 21 all-day

Kup Sunca