NOVOSTI

6.oktobar

Danas je na Mediteranskom prvenstvu za seniore, koje se održva u Tuzli na programu bilo takmičenje u svim težinskim kategorijama u borbma za seniore i seniorke, kao i u katama pojedinačno. Reprezentacija Srbije je prvog dana osvojila sedam medalja (1 zlatnu, 3 srebrne i 2 bronzane). Zlatnu medalju je osvojila Marija Madžarević (KK “Čukarički Roda” – Beograd) – kate pojedinačno, koja je u finalu ubedljivim rezultatom 5:0 pobedila takmičarku iz Turske. Srebrne medalje su osvojili Danijela Milenković (KK “MB sport klub” – Beograd) – borbe -68kg, Dejan Umićević (KK “Partizan” – Beograd) – borbe +84kg i Sanja Cvrkoga (KK “Zadrugar” – Lazarevo) – borbe -61kg. Bronzane medalje su osvojili: Marko Antić (KK “Mladenovac” – Mladenovac) – borbe -67kg i Miloš Jovanović (KK “Partizan” – Beograd) – borbe -75kg.  Sutra je na programu takmičenje u ekipnoj konkurenciji u katama i borbama za seniore i seniorke.